O mnie

Gdy człowiek był młody to uprawiało się sport w każdej możliwej formie, cały czas na świeżym powietrzu. W okresie dorastania wszystko to odeszło na dalszy plan, ważniejsze stało się siedzenie do rana na imprezach. Kolejna kwestia to śmieciowe jedzenie, którego kilogramy się przerabiało. Jakiś czas temu przy wadze ponad 140 kg coś pękło i przyszedł moment kiedy człowiek zaczął się ruszać i dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Początki były bardzo ciężkie ale powoli powoli coś zaczęło się zmieniać, treningi na stałe zagościły w moim grafiku. Oczywiście czasami odczuwam pozostałości poprzedniego stylu życia ale najważniejsza jest chęć zmian i wyznaczanie ambitnych celów. Od kilku sezonów regularnie startuję w maratonach MTB oraz imprezach biegowych. Skupiam się na wyszukiwaniu ciekawych i wymagających zawodów w Polsce i Europie, które mają w sobie „to coś”. Życiowe motto „Nigdy się nie poddawaj!” to nie puste słowa.

Dlatego jeśli jesteś osobą, która lubi osiągać nowe cele, podejmować kolejne, czasami ekstremalne wyzwania i nie boi się doprowadzać swojego ciała na granicę wytrzymałości to zapraszam do śledzenia tej strony. Będę zamieszczać tu relacje z zawodów, rajdów, wypraw, treningów oraz ciekawostki dotyczące kolarstwa i wielu innych dyscyplin. W miarę możliwości pojawiać się będą też testy i recenzje różnego sprzętu. Znajdzie się też trochę wpisów na temat tego co zdrowego i odżywczego wrzucić na ząb.

Na szlaku często spotykam osoby, których nie znam osobiście. Dlatego może się zdarzyć, że zamieszczonym tu zdjęciu znajdziesz siebie lub znajomego. Jeśli będziesz zainteresowany zdjęciem w lepszej jakości daj znać. Osoby, które widnieją na zdjęciach a sobie tego nie życzą również proszę o kontakt, szanuję Twoją prywatność.

Jestem otwarty na propozycje współpracy na wielu płaszczyznach. W razie zainteresowania takową proszę o kontakt mailowy na adres kontakt@zardzewialy.pl

Miłego czytania!